Co prawda temperatura na zewnątrz jest wciąż na minusie, ale my już myślimy o wiośnie! Dlatego też stworzyliśmy kolekcję Pre Spring, którą dziś mamy przyjemność Wam zaprezentować. Do udziału w sesji zaprosiliśmy naszego kumpla Gortata, który jest definicją sportu.

W wiosnę stawiamy na wygodę. Z myślą o amatorach wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu zaprojektowaliśmy komfortowe bawełniane bluzy i spodnie, które sprawdzą się nie tylko podczas joggingu czy treningu koszykówki. Fanom elegancji „bez nadęcia” proponujemy flanelową koszulę w kratę, która posiada haftowany napis PLNY na przodzie. Naszym zdaniem świetnie pasuje do luźnego, dresowego dołu! Warto przygotować się też na cieplejsze dni i zaopatrzyć się w koszulki oraz longsleeve z logo marki. Koniecznie sprawdźcie t-shirt z dobrze znanym hasłem Ja <3 PLNY w nieco innej odsłonie.

3

4

5

6

7

8

Ubrania od PLNY TEXTYLIA możecie kupić stacjonarnie w sklepach Stolica Warsaw w Warszawie i we Wrocławie w PLNY.WRO, a także przez Internet na www.holahola.pl.

Dodaj komentarz