Do Gwiazdki został nieco ponad tydzień. To ostatnia chwila, aby nadrobić zaległości prezentowe. Wciąż nie masz pojęcia, co kupić swoim bliskim? W takim razie koniecznie zajrzyj do naszego poradnika. Podpowiemy Ci, co warto położyć pod choinkę!

ipos-prezenty-2

Jest zima, więc musi być zimno? Niekoniecznie! Długi, czarno – szary szalik będzie idealnym, praktycznym prezentem. W końcu największe mrozy pojawiają się dopiero po świętach. Do kompletu możesz zawsze dorzucić czapkę typu beanie, której kolor inspirowany jest nieodłącznym elementem Gwiazdki, czyli mandarynkami. Fan celebracji wszelakiej ucieszy się z koszulki TOAST DLA ŻYCIA. W końcu Boże Narodzenie jest swego rodzaju takim toastem. Urodzinowym, mówiąc ściślej.

Szukasz prezentu dla znajomego? W takim razie zobacz zestaw naszywek, dzięki którym obdarowana osoba będzie mogła odpalić wyobraźnię i dowolnie customizować swoje ciuchy! Miłośnikom gadżetów spodoba się nasz nowy kubek z logo PLNY TEXTYLIA, w którym nawet poniedziałkowa kawa smakuje jakoś tak… lepiej.

Nie wiesz co podarować swojej dziewczynie? Don’t worry! Sprezentuj jej stylową apaszkę z limitowanej linii KEPTN lub zapachową świecę A. M. od PLNY LALA. 

 

Szalik – http://holahola.pl/on/akcesoria/plny-street-scarf-black.html
Zestaw naszywek – http://holahola.pl/on/akcesoria/keptn-patch.html
Koszulka Toast dla życia – http://holahola.pl/on/krotki-rekaw/plny-toast-t-shirt-white.html
Czapka beanie – http://holahola.pl/on/czapki/plny-new-label-orange-beanie.html
Kubek – www.holahola.pl
Chusta – http://holahola.pl/on/akcesoria/plny-gold-planes-scarf.html
Świeca A. M. – http://holahola.pl/ona/akcesoria/a-m-candle.html

 

Pamiętajcie, że wszystkie zamówienia złożone i opłacone na stronie www.holahola.pl do wtorku 20 grudnia zostaną dostarczone przed świętami. Odwiedzajcie nasze sklepy stacjonarne: PLNY.WRO we Wrocławiu i Stolica Warsaw w Warszawie, który specjalnie dla Was będzie czynny także w niedzielę 18 grudnia w godzinach 10:00 – 15:00.

Dodaj komentarz