Zanim powstały PornHub i RedTube, Internet chodził z prędkością pozwalając na załadowanie jednego zdjęcia po kilku minutach oczekiwania!
A zanim powstał Internet mogliśmy oglądać dobrze wydrukowane rozkładówki w kolorowych magazynach. Ale zanim powstała technika drukarska pozwalająca na wierną reprodukcję kobiecego ciała na zdjęciach, dla mężczyzn i chłopaków światem raju były Men’s Adventure Magazines.

IMG_2834
Opowiadania pod takimi tytułami jak „Dziewczęta, które gwałcą mężczyzn”, „Wyspa krwiożerczych kochanków”, „Moja słynna ucieczka ze szwadronem pielęgniarek”, „Blond zdobycze jaskiniowców”, „Orgia żołnierzy kamikadze”, „28 wygłodniałych mężczyzn i dziewczyna w szaleńczej podróży po dzikich morzach”, „Tam gdzie grzech kosztuje tylko 2 centy dziennie” aż chciały dać się przeczytać, a każda okładka była ilustrowana realistyczną kreską przez ówczesnych mistrzów rysunku komiksowego.
IMG_2837
Wszystkie dziewczyny na okładce były seksowne, dzikie i wyjątkowe, a zdobywali je mężczyźni niebywale męscy i dzielni. Magazyny takie jak Stag, True, Argosy, Male, Wild Cat, Real Men, See For Men czy Esquire swój rozkwit przeżywały po II wojnie światowej zaspokajając głód przygody i wypełniając mit bohatera wojennego w poszukiwaniu wrażeń.
IMG_2836
Naszą ulubioną kategorią są wszelkie historie o dziewczynach, które cudem uciekły z przerażającej niewoli u sadystycznych nazistów lub niemieckich maniaków seksualnych.
Dziewczyny są piękne, hitlerowcy zawsze przegrywają zatem możemy być z tego zadowoleni – jak zawsze.
IMG_2839
Postanowiliśmy z pasji dla historii grafiki zrobić projekt kolażowy łączący kilka najbardziej ekscytujących postaci kobiecych z dorwanych przez nas magazynów i wyprodukować z taką grafiką limitowaną ilość koszulek (link).
zajawka2
Dla Was. Dla idei. A najbardziej dla nas, bo zawsze lubimy mieć na sobie coś podkreślającego naszą pasję do płci przeciwnej.
white1

Dodaj komentarz