Mamy przyjemność zaprezentować najnowszą kolekcję marki PLNY Textylia. DIENGI to kolekcja, która w bardzo intensywny sposób łączy inspiracje wschodem, ze sportową estetyką lat 90’tych zza oceanu.

10

Z racji iż PLNY to po prostu pieniądze, w kolekcji pojawiają się one w postaci haseł stworzonych cyrylicą. Kolorystyka kolekcji zamknięta w bieli, granacie i czerwieni to z jednej strony nawiązanie do kolorów flagi rosyjskiej, z drugiej bardzo wyraziste połączenie sportowe lat 90’tych. Dlatego też w kolekcji poza klasycznymi produktami jak koszulki, tanktopy i longsleeve, w asortymencie znajdziemy m.in. spodenki koszykarskie i bluzy wykonane z meshu. Dodatkowo pojawia się kilka produktów z kolorowymi printami allover jak m.in. t-shirt, tanktop czy bucket hat.

6

Kolekcja DIENGI to także mocne nawiązanie do drugiego solowego krążka Tedego. Płyta zatytułowana Hajs Hajs Hajs zawiera skit w języku rosyjskim, w którym to artysta opowiada o Mishy, człowieku który handluje nielegalnymi wydaniami kaset muzycznych. W filmie, który uzupełnia kolekcję pojawia się wątek, w którym młody Rosjanin nabywa jedną z takich kaset. Za realizację filmu (link) odpowiada Marcin Pietkiewicz.

4

Lookbook natomiast jest dziełem Michała Chojnackiego. Główną rolę zarówno w filmie jak i na zdjęciach gra Vitalii Gudkov.

Cała kolekcja dostępna jest na stronie holahola.pl

9

8

3

5

2

7

11

Dodaj komentarz