Poza zarabianiem pieniędzy, pięknymi kobietami i drogimi alkoholami, mamy też inne pasje. Serio. Jedną z nich bez wątpienia jest świetne jedzenie.

Bądźmy ze sobą szczerzy. Szanujemy doskonale przygotowane potrawy, tak samo jak szanujemy ludzi, którzy takie doskonałe potrawy przygotowują. Dlatego my też postanowiliśmy przygotować produkt, którego próżno szukać u marek, które wielu mogłoby okrzyknąć nazwą „konkurencyjne”. My traktujemy je po prostu jako pozostałe. Tak więc pozostawiając innych w tyle, wkraczamy na kolejny poziom prezentując Tobie dziś fartuch FOXTROT KILO.

fartuch

Najnowszy fartuch PLNY to ukłon w stronę rzemiosła. Dzięki specjalistycznej tkaninie wodo i olejo ochronnej produkt idealnie odnajduje się zarówno w kuchni, barber shopie, warsztacie i każdym innym miejscu gdzie jego zastosowanie może się sprawdzić. Wyposażony w kieszenie pozwala przechowywać odpowiednie narzędzia pracy i pasji przy sobie. W górnej części fartucha haft PLNY. Na prawej kieszeni wyhaftowany granat PLNY ARMIA. 

fartuch_detal

Mimo bardzo wielu możliwości zastosowania naszego nowego fartucha, w PLNY ARMII największym zainteresowaniem cieszy się wśród pasjonatów i mistrzów kuchni. W takich fartuchach swoje specjały przygotowuje m.in. DJ MACU i Koza, którzy od jakiegoś czasu serwują pyszności w swoim foodtrucku BBQ BAR.

LI2A6479a LI2A6505a _DSC2764 _DSC2766 _DSC2771 LI2A6520

Fot. Michał502 / Zgrywus

Lecz nie tylko ekipa BBQ BAR działa w fartuchach FOXTROT KILO. W PLNY ARMIA jest także Wanke.Cookink.

image4 image1

image6 image3Ty też możesz dołączyć do ludzi wielkich pasji i ogromnych umiejętności. Od teraz unikalny fartuch możesz kupić na naszej stronie PLNY.PL

Dodaj komentarz